MemoBe Idea 

Značka MemoBe Idea sa zameriava na poskytovanie produktov, ktoré nielenže uspokoja vaše potreby, ale majú aj pozitívny vplyv na životné prostredie. Produkty sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť.

Sledujeme udržateľnosť vo všetkých fázach výroby. Materiály, ktoré používame, pochádzajú z prírodných a spoločensky zodpovedných zdrojov a sú ľahko recyklovateľné. Toto platí nielen pre  produkty, ale aj pre obaly. 

Spojte sa s nami a objavte riešenia, ktoré sú nielen funkčné, ale aj šetrné voči životnému prostrediu. S MemoBe Idea získate kvalitné produkty s pozitívnym prínosom pre vás aj našu planétu.

UDRŽATELNOSŤ - produkty vyrábame iba po prijatí objednávky, to znamená že minimalizujeme skladovanie nepotrebných kusov - objednávky prijímame e-mailom: objednavky@officemania.sk

Celú ponuku nájdete tu.

Dostupné veľkosti:

  • 60x45
  • 90x60
  • 120x90

Dostupné verzie:

  • korková 
  • stierateľná magnetická
  • kriedová madnetická
  • filcová

Stiahnite našu ponuku.

VEDELI STE? Najčastejšie používanou surovinou pre výrobu plsti je ovčia vlna? MemoBe Idea však používa plst z 100% recyklovaných PET fliaš, čo znamená, že naše produkty sú aj vegánske.

 

Jelšové drevo je mäkké, ľahké a pružné, no zároveň má pevnú konštrukciu. Každá doska je však jedinečná. Farba dreva je ovplyvnená viacerými faktormi, ako je geografická poloha, pôdne podmienky a obsah vlhkosti, vek a zmeny podnebia, a mnohými ďalšími.

Naše alderové drevo pochádza od spoľahlivých miestnych dodávateľov. Je uskladnené v prirodzených podmienkach minimálne 1 rok a následne sa odosiela na sušenie. Tento proces znižuje riziko prasknutia a rovnomerne rozloží zaťaženie dreva.

 

Kolekcia WOOD, ktorá vyžaruje jednoduchosť a funkcionalitu prírodných materiálov. Rámy sú vyrobené z prírodného jelšového dreva, pokrytého vrstvou bezfarebného ekologického olejového vosku. Vertikálne delenie pracovnej plochy bolo navrhnuté s ohľadom na funkcionalitu pre ľudí so zdravotným postihnutím. Päť typov dosiek s rôznymi povrchmi sa dajú kombinovať vo vašich priestoroch, vytvárajúc tak estetický celok.

Celú ponuku nájdete tu.