O spoločnosti

Vitajte v našom internetovom obchode kancelárskych potrieb! 

Internetový obchod prevádzkuje rodinná firma Mira Office s.r.o. Naša firma je na trhu už skoro 13 rokov, prvú prevádzku v Leviciach sme otvorili v 2007, následne v 2014 sme vybudovali našu dnešnú diskontnú predajňu s 400m2 predajnou plochou. Zabezpečíme tovar každodennej spotreby do vašej kancelárie a vyhľadáme pre Vás aj ten najšpeciálnejší tovar. Našími zákazníkmi sú: firmy, organizácie, školy, skôlky, obecné a mestské úrady a taktiež súkromné subjekty z celého Slovenska. Prevádzkujeme najväčšie papiernictvo v nitrianskom kraji. 

Našou víziou je uspokojiť Vaše požiadavky a vyhľadať to najlepšie riešenie pre Vás. Poradíme Vám pri výbere jednotlivých produktov, náš tím má dlhoročné skúsenosti s ponúkaným sortimentom.

Naším poslaním je nájsť tie najnovšie trendy z medzinárodných výstav, ktoré ešte nie sú na našom trhu a následne ich prezentovať a umiestniť v predajniach našich zákazníkov.

Spolupracujeme s veľkoobchodmi a maloobchodmi z celého Slovenska už dlhé roky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať aby sme uspokojili Vaše potreby. Momentálne máme viac ako 10 000 položiek skladom, čo sa rozširuje každý deň.

 

Virtuálna prehliadka

 

 

V roku 2013 sme získali prestížny certifikát dôveryhodnosti. Naša firma prešla nezávislým hodnotením firiem nadnárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov obchodných informácií. Získaný certifikát A radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé firmy, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči obchodným partnerom i štátu. Je potvrdením pevnej pozície našej firmy na trhu, jej dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Toto ocenenie nás zaraďuje medzi spoločnosti, s ktorými je bezpečné obchodovať a zároveň potvrdzuje, že si plníme všetky svoje záväzky aj v tvrdom konkurenčnom prostredí.