O spoločnosti

Vitajte v našom internetovom obchode kancelárskych potrieb! 

Internetový obchod prevádzkuje rodinná firma Mira Office s.r.o. Naša firma je na trhu už skoro 15 rokov, prvú prevádzku v Leviciach sme otvorili v 2007, následne v 2014 sme vybudovali našu dnešnú diskontnú predajňu s 400m2 predajnou plochou. Zabezpečíme tovar každodennej spotreby do vašej kancelárie a vyhľadáme pre Vás aj ten najšpeciálnejší tovar. Našími zákazníkmi sú: firmy, organizácie, školy, skôlky, obecné a mestské úrady a taktiež súkromné subjekty z celého Slovenska. Prevádzkujeme najväčšie papiernictvo v nitrianskom kraji. 

Našou víziou je uspokojiť Vaše požiadavky a vyhľadať to najlepšie riešenie pre Vás. Poradíme Vám pri výbere jednotlivých produktov, náš tím má dlhoročné skúsenosti s ponúkaným sortimentom.

Naším poslaním je nájsť tie najnovšie trendy z medzinárodných výstav, ktoré ešte nie sú na našom trhu a následne ich prezentovať a umiestniť v predajniach našich zákazníkov.

Spolupracujeme s veľkoobchodmi a maloobchodmi z celého Slovenska už dlhé roky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať aby sme uspokojili Vaše potreby. Momentálne máme viac ako 10 000 položiek skladom, čo sa rozširuje každý deň.

 

Virtuálna prehliadka

 

 

  

Školské a kancelárske potreby

   

   

   

Hygiena, drogéria, tlačivá, party doplnky

    

   

Kreatívne oddelenie - Kreatívne a umelecké potreby - poschodie

  

  

V roku 2013 sme získali prestížny certifikát dôveryhodnosti. Naša firma prešla nezávislým hodnotením firiem nadnárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov obchodných informácií. Získaný certifikát A radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé firmy, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči obchodným partnerom i štátu. Je potvrdením pevnej pozície našej firmy na trhu, jej dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Toto ocenenie nás zaraďuje medzi spoločnosti, s ktorými je bezpečné obchodovať a zároveň potvrdzuje, že si plníme všetky svoje záväzky aj v tvrdom konkurenčnom prostredí.

 

Sledujte nás aj na Instagrame: